Zoznamka NovaLaska.sk je zadarmo


Staňte sa fanúšikom našej FB stránky alebo nám dajte hlas:


TIP 1: Zvýraznený inzerát sa zobrazuje odlíšený nad všetkými inzerátmi a zároveň je prezentovaný cez platenú inzerciu. Viac info tu.

TIP 2: Posielajte namiesto emailov sms správy našim užívateľom. Viac info tu.


Naša stránka využívá cookies. Ak pokračujete v návšteve stránky, súhlasíte s používáním cookies. Viac info.

×

Prihláste sa:
Nick: Heslo:
SMS zoznamka | Zabudol som heslo | Registrácia | Vložiť inzerát


Zobraz na , od do rokov z a fotkou .

SMS zoznamka

Spustili sme pre vás novú službu, rozšírenie klasickej formy zoznámenia a to sms zoznamku. Od teraz si môžete vzájomne medzi sebou posielať správy nielej emailom, ale aj prostredníctvom sms správ.

Ako to všetko funguje


Sms správu môžete prijať iba v tedy, ak máte v profile správne vyplnené svoje telefónne číslo. Tvar čísla je 09XXAAABBB, bez medzier, bez medzinárodného kódu na začiatku. Vaše telefónne číslo sa nezobrazí žiadnemu užívateľovi alebo návštevníkovi našich stránok, resp. Vášho profilu - zostáva utajené.

Pre potreby odosielania sms správ sme zaviedli tzv. SMS kredit, ktorý slúži ako určitá forma platby za sms správy. Jedna odoslaná sms správa = jeden sms kredit. V rámci tejto platby máte na výber z viacerých balíkov, pričom platí: čím vyšší balík si zakúpite, tým dostanete viac voľných sms správ (kreditov) a aj cena za ne bude nižšia. Aktuálny cenník aj s možnosťou zakúpenia (prostredníctvom PayPal-u a platobnej/kreditnej karty) nájdete na stránke Cenník sms kreditov.

Odosielať sms správy teda môžete iba vtedy, ak na účte máte minimálne jeden kredit a užívateľ, ktorému chcete poslať správu smskou, má vyplnené svoje telefónne číslo.
Odosielanie sms je dostupné priamo zo stránky s detailom inzerátu alebo pri odpovediach na správy - kde pribudlo tlačidlo Odoslať ako SMS. Príjem sms správ nie je spoplatnený a je zdarma.

Upozornenie!

Štandardná dĺžka správy pre odoslanie emailom je 2000 znakov. SMS správa je obmedzená na 140 znakov, t.zn. že dlhšia správa sa neodošle celá, ale iba spomínaných 140 znakov.
Aktuálnu dĺžku napísanej správy vidíte pri každom písaní textu odpovede.
Kontrolované inzeráty
Reálni užívatelia
Všetko zadarmo