Nová aplikácia pre mobily


Spustili sme zoznamovaciu aplikáciu pre mobily. Všetky profily, inzeráty a správy z webu NovaLaska.sk boli presunuté aj do tejto aplikácie, stačí ju len stiahnuť, prihlásiť sa a môžete si ihneď písať správy aj priamo cez aplikáciu. Navyše je v nej niekoľko funkcií a vylepšení, ktoré Vám pomôžu sa lepšie zoznámiť. Dostupná je pre android na Google play:

Stiahnuť aplikáciu Meet-Love: bezplatná online zoznamka a chat.


×

Prihláste sa:
Nick: Heslo:
SMS zoznamka | Zabudol som heslo | Registrácia | Vložiť inzerát


Zobraz na , od do rokov z a fotkou .

Detail užívateľa vlapo11

vlapo11

muž, 37r, okres Prievidza
172 cm, 82 kg, slobodný

Posledné prihlásenie: 01.01.2022, 17:17:18

vlapo11 hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 40 do 60 rokov z okresu Prievidza.

Hladám fajn muža na vážny vztah ktorý v dnešnej dobe dokáže mat uprimne niekoho rád.Niečo o mne-medzi moje záluby patrí turistika welness prechádzky prirodou práce okolo domu výlety dovolenky relax .Viac o mne ti napíšem alebo poviem pri osobnom stretnutí.Bol by som rád keby si bol zo stredného slovenska.Odpíšem každému kto sa ozve.Prajem pekný den

odpovedať na inzerát

vlapo11 hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 35 do 60 rokov z okresu Prievidza.

Ahoj.Hladám muža na vážny vztah ktorý v dnešnej dobe dokáže milovat a mat rád druhého človeka.Niečo o mne-som chalan ktorý má rád prírodu turistiku výlety práce okolo domu a dobrých ludí okolo seba .Ak ta moj inzerát zaujal budem rád ked napišeš.

odpovedať na inzerát

vlapo11 hľadá muža na vážny vzťah vo veku od 30 do 60 rokov z okresu Prievidza.

Touto cestou si hladám sympatického chalana muža na vážny vztah s ktorým budeme spoločne vzdielat osudy života.Niečo o mne-som chalan ktorý má rád hory, turistiku, welness, dovolenky pri mori aj doma na Slovensku,divadlo,kulturu.Bol by som rád keby tieto aktivity zdielame vo dvojici.Ak ta moj inzerát zaujal budem rád ked sa ozveš .Pekny den.

odpovedať na inzerát
Kontrolované inzeráty
Reálni užívatelia
Všetko zadarmo