Nová aplikácia pre mobily


Spustili sme zoznamovaciu aplikáciu pre mobily. Všetky profily, inzeráty a správy z webu NovaLaska.sk boli presunuté aj do tejto aplikácie, stačí ju len stiahnuť, prihlásiť sa a môžete si ihneď písať správy aj priamo cez aplikáciu. Navyše je v nej niekoľko funkcií a vylepšení, ktoré Vám pomôžu sa lepšie zoznámiť. Dostupná je pre android na Google play:

Stiahnuť aplikáciu Meet-Love: bezplatná online zoznamka a chat.


×

Prihláste sa:
Nick: Heslo:
SMS zoznamka | Zabudol som heslo | Registrácia | Vložiť inzerát


Zobraz na , od do rokov z a fotkou .

Zvýraznenie inzerátu

Zvýraznený inzerát sa zobrazuje graficky odlíšený nad všetkými inzerátmi počas 7 dní a zároveň je prezentovaný cez našu FB stránku a platenú inzerciu, kde ho môže vidieť niekoľko tisíc ľudí.

Propagácia inzerátu cez FB reklamu je na základe Vami zadaných profilových údajov, akú osobu hľadáte - teda ak hľadáte napr. ženu vo veku 18 až 30 rokov, tejto skupine užívateľov FB sa bude inzerát zobrazovať.

Cena za zvýraznenie je 5€. Platba prebieha cez zabezpečené pripojenie spoločnosti PayPal, neprichádzame do styku s údajmi o Vašej platobnej karte.

Max. počet zvýraznených inzerátov na jednej stránke v jednej kategórii je 5. Ak ich bude v jednom období viac, budú sa náhodne zobrazovať pri každom reloadnutí stránky.

Návod na platbu cez spoločnosť PayPal.
Kontrolované inzeráty
Reálni užívatelia
Všetko zadarmo